top of page

Co už máme za sebou?

Inspirujte se příběhy ostatních.

Při elektro opravách i montážích nám důvěřuje celá řada domácností včetně malých i velkých podniků.
Připojte se k našim spokojeným zákazníkům.

Elektrická přípojka pro rodinný dům

Novostavbu rodinného domu jsme připojili k elektřině.

Stavba rodinného domu byla bez elektřiny, zákazník si nevěděl rady s přesným postupem a umístěním přípojky. Poradili jsme s umístěním elektroměrového rozváděče a přípojku zrealizovali. Nyní už se na stavbě svítí.

Výměna svítidel veřejného osvětlení

Vyměnili jsme staré veřejné osvětlení za úspornější LED.

Staré a poruchové veřejné osvětlení na stožárech svítilo slabě a bylo třeba jej vyměnit za nové. Poradili jsme s výběrem a svítidla jsme vyměnili za nové úsporné LED svítidla. 

Nepřímé měření pro dobíjecí stanici

Připojili jsme veřejnou dobíjecí stanici pro elektromobily.

Pro připojení veřejné dobíjecí stanice před obchodem bylo potřeba realizovat přípojku, vzhledem k většímu odběru bylo třeba nepřímé měření. Realizovali jsme výběr pilíře, přívodní kabely ze sítě i k dobíječce. 

Rozvody pro kuchyňskou linku

Posunuli jsme zásuvky pro novou kuchyňskou linku.

Zákazník si vybral novou kuchyni, staré rozmístění zásuvek neodpovídalo a bylo je potřeba upravit. Posunuli jsme všechny zásuvky a připravili přívod pro osvětlení vrchních skříněk. 

Dobíjecí stanice Tesla s přívodem

Namontovali jsme dobíjecí stanici Tesla před bytový dům

Na parkovacích místech před bytovým domem, chtěli majitelé dobíjet elektroauta. Vyřešili jsme přívod z rozváděče s podružným měřením a namontovali a zapojili dobíjecí stanici Tesla se sloupkem.

Přípojka elektřiny pro rodinný dům

Modernizovali jsme přípojku pro rodinný dům

Starý rodinný dům potkala rekonstrukce, stará nevyhovující elektrická přípojka vedla přes půdu a pojistková skříň byla na dvoře. Skříň jsme přemístili a starou přípojku nahradili novou třífázovou.

Montáž interiérového osvětlení

Rozsvítili jsme rekonstruovaný byt LED svítidly na míru.

Po rekonstrukci bytu zbývalo jej už jen rozsvítit, s výběrem vhodného i dostatečně intenzivního osvětlení jsme zákazníkovi pomohli včetně následné montáže včetně LED profilů na míru.

Přeložka závěsné přípojky

Přemístili jsme přípojku z fasády do pilíře.

Úmysl rekonstruovat rodinný dům a doplnit podkroví hatila stará elektrická přípojka zavěšená ze sloupu, kterou se nedařilo odstranit. Se zákazníkem jsme se dohodli na vhodném řešení a elektřinu přivedli v zemi do elektroměrového pilíře před domem.

zapojení wallboxu

Zapojili jsme domácí dobíjecí stanici pro elektromobil.

Zákazník chtěl dobíjet elektromobil bez rozmotávaní prodlužek, jednoduše pomocí domácí dobíječky. Vyřešili jsme přívod a technické zázemí pro wallbox, osadili, zapojili a nastavili jsme jej.

Výměna průmyslového osvětlení

Vyměnili jsme zářivkové svítidla za úsporné LED osvětlení.

V autoservisu na svoji práci příliš neviděli, řešili jak dílnu více osvětlit a osvětlení celkově modernizovat. Pomohli jsme s výběrem vhodného typu LED svítidel a upravili rozmístění. Nyní je vidět každý šroubek.

Osvětlení pergoly

Osvětlili jsme venkovní pergolu LED profily na míru.

Venkovní posezení chtělo rozsvítit, aby se večery daly prodloužit a sedět i za tmy. Vybrali a nainstalovali jsme pod pergolu vysoko-svítivé LED profily na míru s možností stmívání. 

Přípojka pro nepřímé měření

Přivedli jsme elektřinu k pilíři pro nepřímé měření.

Zákazník potřeboval pro svůj projekt elektrickou přípojku s nepřímým měřením, bylo potřeba kabelem křižovat další kabely. Se vším jsme si poradili a na místo přišel elektroměrový pilíř.

Osvětlení schodiště

Rozsvítili jsme schodiště se zabudovaným LED páskem.

Po rekonstrukci rodinného domu přišla řada na osvětlení a nerozhodnost přišla u osvětlení schodiště s vysokým stropem. Doplnili jsme jej designovým LED profilem zabudovaným do stěny.

bottom of page